Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

INSTRUKTORZY MALEVO Dance Studio

 

 

 

Marcin Kośmicki

Tancerz, muzyk, choreograf, trener z wieloletnim stażem, dyplomowany instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy. Założyciel MALEVO Dance Studio oraz pierwszego w historii Gniezna Klubu Tańca Sportowego "MALEVO Gniezno" członka wspierającego Polskie Towarzystwo Taneczne Okręgu Wielkopolskiego PTT. Wielokrotny uczestnik wielu festiwali i kongresów tanecznych w kraju i za granicą. Ambasador od wielu lat takich festiwali tanecznych jak: El Sol Warsaw Salsa Festiva oraz Bachaturo. Promotor w Polsce takich styli tanecznych jak Salsa NY On2 (MAMBO), Pachanga, Bachata Sensual, Bachata Dominican Style

 

Twórca pierwszej profesjonalnej formacji tanecznej w Gnieźnie MALEVO TEAM specjalizującej się w Tańcach Latynoamerykańskich oraz Dominikańskiej Bachacie.

 

         

 

 

 

 

 

Agata Witt-Leśniewska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki. Pedagog z ogromnym doświadczeniem prowadzący od 16 lat zajęcia z rytmiki/baletu w przedszkolach przy akompaniamencie i improwizacji fortepianowej. Kolekcjonerka instrumentów muzycznych, które wykorzystuje na swoich zajęciach dla dzieci by jak najlepiej pokazać świat tańca i muzyki poprzez uruchomienie wyobraźni najmłodszym. Podczas swoich zajęć dba o to, by spotkania z tańcem i muzyką były kolorowe, atrakcyjne i pełne dziecięcej radości. Balet i Rytmika prowadzone przez Agatę poprzez ruch i taniec wprowadzają dzieci w piękny świat muzyki i tańca:)

 

 
    Magda Lewandowska to tancerka i instruktorka z wieloletnim stażem, bez reszty oddana swojej pasji jaką jest taniec, a w szczególności bachata sensual, która szczególnie trafiła do jej serca♥️ Od wielu lat szkoli się w różnych stylach ( salsa, bachata, zouk) na licznych kongresach i warsztatach, również międzynarodowych, cały czas ucząc się od najlepszych topowych gwiazd . Pasja szybko w jej życiu zamieniła się w sposób na życie i pracę instruktorską, w której dzieli się swoją wiedzą i zaraża kolejne pokolenia tancerzy i tancerek. Magda prowadzi zajęcia zarówno w parach, jak i solowe grupy kobiece , tworzy zmysłowe choreografie, i dba o to, aby w tańcu kobiety mogły wyrażać siebie i swoją kobiecość, poczuć się bardziej pewne siebie !  
       
       

 

 

 

pixel