Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

REGULAMIN MALEVO DANCE STUDIO

1. Wstęp na salę wyłącznie dla kursantów z ważnym karnetem. Kursanci zobowiązani są do okazania karnetu w recepcji lub u osoby prowadzącej zajęcia.

2. Zapłatę za zajęcia dokonujemy poprzez zakupienie odpowiedniego karnetu i rejestrację w bazie Kursantów poprzez odpowiedni formularz umieszczony na stronie www.malevo.pl lub w recepcji szkoły.

3. Aby uczestniczyć w zajęciach tanecznych, każdy po zakupie karnetu zobowiązany jest do zapisania się na wybrany przez Siebie kurs wypełniając poniższy formularz i rejestrując się w naszej bazie Kursantów.

4. MALEVO Dance Studio zobowiązuje się do: prowadzenia zajęć według aktualnego grafiku umieszczonego na www.malevo.pl, wyznaczenia zastępstwa instruktora w momencie choroby lub przyczyny losowej, która uniemożliwi prowadzącemu stawienie się na kurs.

5. MALEVO Dance Studio w przypadkach uniemożliwiających wyznaczenie zastępstwa prowadzącego kurs zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć z możliwością przełożenia ich na termin dogodny dla kursantów lub wydłużenia terminu ważności karnetu o czas nieodbytych zajęć.

6. Terminy ważności karnetów: „Karnet 4 zajęć” ważny jest przez okres 1 miesiąca (4 tygodni) od dnia zakupu.

7. Od Kursantów na zajęciach wymagamy obuwia zmiennego.

8. Każdy Kursant uczęszczający na zajęcia w parach zobowiązany jest do zmiany w parach na polecenie Instruktora. MALEVO Dance Studio oferuje pomoc w znalezieniu partnera lub partnerki jednak nie gwarantuje jej lub jego znalezienia

9. Zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia w godzinach 17:00 do 22:00.

10. Podana cena za zajęcia w parach dotyczy jednej osoby.

11. MALEVO Dance Studio nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane zajęcia oraz za niewykorzystanie karnetu.

12. Każdy Kursant ma obowiązek przestrzegania przyjętych zasad kultury osobistej i nienaruszalności godności innego uczestnika zajęć.

13. MALEVO Dance Studio jaki i Instruktorzy oraz Właściciel nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie szkoły.  

14. Każdy z uczestników zorganizowanego przez MALEVO Dance Studio kursu, imprezy, warsztatów i innych wydarzeń w których bierze udział, świadomy jest i godzi się na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie i wykorzystywanie materiałów przez MALEVO Dance Studio.

15. Właściciel MALEVO Dance Studio zastrzega sobie prawo do zmian Instruktorów jak i zmian programowych. Kursanci będą informowani poprzez e-mail, Facebook lub telefonicznie o wszystkich zmianach niezależnych od Właściciela

16. Udział w zajęciach i wydarzeniach zorganizowanych przez MALEVO Dance Studio jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu. 

 

pixel