Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taniec TOWARZYSKI

Taniec towarzyski, niezależnie od tego czy jest to tango, cha cha, jive czy walc wiedeński, posiada ogromną moc. Jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jednym z najlepszych sposobów na pracę nad sylwetką i zrzucenie zbędnych kilogramów. Taniec towarzyski to również skuteczna metoda na walkę ze stresem. Najlepszy sposób na zawarcie znajomości z osobami o podobnych pasjach, a także nawiązanie wartoœściowych znajomoœci. Lekcje tańca, które organizuje nasz szkoła, to propozycja dla osób pragnących postawić swoje pierwsze kroki na parkiecie albo doszlifować posiadane już umiejętności. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla każdego :-) :-) :-)

 

Oferujemy m.in. naukę walca angielskiego, cha cha, tanga, jive... i innych- zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży.Taniec w naszej szkole to szansa na poznanie podstawowych ruchów oraz stopniowe rozwijanie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla nas największą satysfakcją jest uśmiech na buziach naszych kursantów.

W bogatej ofercie naszej szkoły znajduje się wiele stylów dla Par, Pań i Panów. Polecamy dobranie stylu i kierunku lekcji do swojego temperamentu oraz indywidualnych upodobań.

pixel